Agnella

Fabryka Dywanów Agnella S.A., jako polski producent dywanów i wykładzin, jest obecna na wielu rynkach zagranicznych. Eksportuje ponad połowę produkcji - głównie do Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Unii Europejskiej, krajów Europy Wschodniej oraz na Bliski Wschód. Wyposaża w swe wykładziny obiekty na całym świecie m.in. sieci znanych hote...

Fabryka Dywanów Agnella S.A., jako polski producent dywanów i wykładzin, jest obecna na wielu rynkach zagranicznych. Eksportuje ponad połowę produkcji - głównie do Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Unii Europejskiej, krajów Europy Wschodniej oraz na Bliski Wschód. Wyposaża w swe wykładziny obiekty na całym świecie m.in. sieci znanych hoteli Starwood i Marriott, liczne biurowce oraz kasyna Las Vegas. Kolejne sukcesy w kraju oraz za granicą zachęcają do ciągłego rozwoju.

Więcej

Agnella Jest 34 produktów.

Podkategorie

  • Dywany 100%wełny
    Kolekcja polskich dywanów z naturalnej wełny nowozelandzkiej zawierające sto procent tego szlachetnego surowca.Dywany białostockie słyną na całym świecie z bardzo wysokiej jakości dywanów.
  • Agnella Funky
    Kolekcja przeznaczona dla naszych najmłodszych użytkowników. Dywany wykonane technologią Frise. Seria bardzo kolorowa nadająca do szkół czy przedszkoli tak aby nasi milusińscy poczuli się jak w bajkowej krainie a przy tym pomogło to w edukacji czy w prawidłowym rozwoju. Gra planszowa może sprawić że dywan ten może być wspaniałą zabawą w rodzinnym gronie.
na stronę
Pokazuje 25 - 34 z 34 elementów
Pokazuje 25 - 34 z 34 elementów