Wełniane i Akrylowe
Kolekcje wykonane z surowców naturalnych takich jak wełna,bawełna czy jedwab. Jednak bardzo dobrym wyborem jest dywan akrylowy który użytkuje się podobnie do wełny naturalnej a w stosunku do ceny jest o wiele tańszy. Prezentowane serie gatunków wzbogacone są atrakcyjnym tkaniem płaskim lub reliefowym wzorem.

Wełniane i Akrylowe Jest 97 produktów.

Podkategorie

 • Dywany 100% Wełny...
  TOP COLLECTION jedna z bardzo polarnych kolekcji wykonanych z wełny naturalne.Seria prezentuje wzornictwo klasyczne w bardzo uniwersalnej rozmiarówne począwszy od małych rozmiarów po doże kobierce przeznaczone do salonów. Kolekcja NOBILITY produkowana jest na teranie Bułgarii Skład: Wełna 100% Wysokość runa: 11mm Waga całkowita: 2600g/m2 Gęstość tkania: 500 tys pkt/m2 Kraj pochodzenia: Bułgaria.
 • Dywany EMPORIO Angora

  EXCLUSIVE COLLECTION Skład: 30% wełna, 30% wiskoza, 30% akryl, 10% bawełna. Kraj pochodzenia: Turcja Piękno i elegancja nigdy nie wychodzi z mody. Najnowsza kolekcja EMPORIO Classic to szlachetne, klasycyzujące wzory dywanów, frezowane wykończenia oraz innowacyjne rozwiązania. Dywany inspirowane są stylem klasycznym z jego przywiązaniem do szlachetnych kształtów i detali. Nowoczesnym akcentem jest dekoracyjne dwupoziomowe runo Skład runa dywanu: 30%wełna, 30%wiskoza,30%akryl, 10%bawełna Wysokość runa: 18,5mm Waga całkowita: 3300g/m2 Gęstość tkania: 750 tys pkt/m2 Kraj pochodzenia: Turcja.

 • Dywany Wełniane Agnella
  Produkty wyprodukowane w Polsce Agnella S.A. jest największym i najnowocześniejszym producentem dywanów i wykładzin w Polsce. Produkuje rocznie około 2 mln m2 wyrobów dywanowych, co stanowi ponad 65% całej krajowej produkcji.Dywany firmy Agnella S.A. należą do produktów ekologicznych. Nie kumulują kurzu, są antyalergiczne i antybakteryjne, co potwierdzają pozytywne oceny Państwowego Zakładu Higieny w Warszawie.
 • Everest
 • Istambul
 • Lapis
na stronę
Pokazuje 37 - 48 z 97 elementów
Pokazuje 37 - 48 z 97 elementów